Novinky

Světová premiéra opery R. U. R. odložena

Světová premiéra opery R. U. R. odložena

Světová premiéra opery na motivy Čapkova R. U. R., původně naplánovaná na 23. července letošního roku, se odkládá na léto roku 2016. Důvodem pozdržení je technická a provozní náročnost projektu. „Nároky na technické a produkční řešení jsou enormní. Scéna i jednotlivá technická řešení jsou vyráběna na míru pro tento projekt a bohužel došlo ke skluzu, který by si vyžádal nepřijatelné kompromisy. Vzhledem k výjimečnosti tohoto projektu jsme se rozhodli na ně nepřistoupit a premiéru odsunout,“ vysvětluje produkční opery Eliška Nováková.

Produkční tým nyní jedná se všemi zainteresovanými stranami o náhradním termínu premiéry tak, aby vyhovoval všem členům inscenačního týmu, sboristům i obsazeným sólistům. „Věřím, že přesný termín bude znám do konce června,“ odhaduje Eliška Nováková.

Zakoupené vstupenky lze vrátit v síti Ticketportal.cz. Požadavek na vrácení vstupného v plné výši lze uplatnit oproti předložení platné, nepoškozené a nepoužité vstupenky v místě jejího zakoupení. Případné dotazy lze směřovat na reklamace@ticketportal.cz nebo na online zákaznickou podporu na webu ticketportal.cz.

« zpět